Model pro optimalizaci zapouzdření FV modulů

Rakouský tým vyvinul model pro optimalizaci parametrů laminace a označení kritických, nedostatečně zasítěných a nekonzistentních zapouzdřovacích laminací. Mohl by být vhodný zejména pro výrobu solárních panelů s dvojitým sklem. Výzkumníci z rakouského Institutu polymerních materiálů

Metaanalýza pro zemědělské systémy

Vědci v Nizozemsku provedli metaanalýzu růstu jahod, borůvek, ostružin a černého rybízu v různých úrovních stínu generovaného zvýšenými agrovoltaickými systémy. Zjistili, že ačkoliv se v předchozí literatuře klasifikují jako prospěšné pro stínění, ne všechny bobule

EcoABM - lídr fotovoltaických instalací Vás zve na školení OZE určené pro instalátory a prodejce obnovitelných zdrojů energie. Získejte s námi znalosti, které potřebujete, abyste mohli začít pracovat v rychle se rozvíjejícím odvětví, dříve než ostatní!

Školení obnovitelné energie

VELKOOBCHODNÍ NÁKUP JE NYNÍ JEŠTĚ JEDNODUŠŠÍ!

growatt s.r.o.
Vážení zákazníci,
vzhledem k neustále se měnícím cenám na trhu nemůžeme u položek, které nejsou skladem, zaručit uvedené ceny. Objednáte-li si neskladovou položku, budeme Vás o aktuální ceně informovat.
Děkujeme za pochopení. Beru na vědomí
V rámci ECOABM CZ používáme na webových stránkách soubory cookies.
Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek.
Souhlasíte s používáním všech cookies? Pokud ano vyberte volbu Souhlasím. Svůj souhlas můžete snadno upravit kliknutím na tlačítko Přizpůsobit.
Přizpůsobit Souhlasím