Vertikální systém na opěrné zdi

Společnosti K2 Systems a Solarmotion umístily vertikální FV systém na opěrnou zeď podél automobilové silnice ve švýcarském kantonu Appenzell Ausserhoden. Tento systém využívá 756 modulů sklo-sklo a funguje tak v rámci švýcarského programu výkupních cen. 75

Turbína s čerpadlem pro domácnosti a podniky

Společnost Infinite Turbine vyvinula turbínu tepelného čerpadla pro obytné a komerční aplikace, využívající fotovoltaické nebo alternativní zdroje elektřiny pro současné chlazení a hydraulickou energii. Tuto technologii lze dovybavit stávajícími systémy tepelných čerpadel CO2 pro klimatizaci, teplou

EcoABM - lídr fotovoltaických instalací Vás zve na školení OZE určené pro instalátory a prodejce obnovitelných zdrojů energie. Získejte s námi znalosti, které potřebujete, abyste mohli začít pracovat v rychle se rozvíjejícím odvětví, dříve než ostatní!

Školení obnovitelné energie

VELKOOBCHODNÍ NÁKUP JE NYNÍ JEŠTĚ JEDNODUŠŠÍ!

growatt s.r.o.
Vážení zákazníci,
vzhledem k neustále se měnícím cenám na trhu nemůžeme u položek, které nejsou skladem, zaručit uvedené ceny. Objednáte-li si neskladovou položku, budeme Vás o aktuální ceně informovat.
Děkujeme za pochopení. Beru na vědomí
V rámci ECOABM CZ používáme na webových stránkách soubory cookies.
Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek.
Souhlasíte s používáním všech cookies? Pokud ano vyberte volbu Souhlasím. Svůj souhlas můžete snadno upravit kliknutím na tlačítko Přizpůsobit.
Přizpůsobit Souhlasím