Příslušenství

Doplňkový sortiment pro fotovoltaiku zahrnuje širokou škálu produktů včetně optimizérů pro maximalizaci výkonunabíjecích stanic či monitorovacích zařízení, díky nimž můžete sledovat výkon fotovoltaického systému pomocí chytrého telefonu nebo počítače s internetovým připojením, případně využít možnost vzdáleného řízení.

0 položek

Příslušenství

Instalací solárních panelů to končit nemusí. Vědeli jste, že existují zařízení k optimalizaci výkonu vaší fotovoltaické elektrárny, nabíječky Green Wallbox pro rychlé a efektivní nabíjení elektrických vozidel či monitorovací zařízení pro sledování a správu výkonu fotovoltaického systému?

Optimizéry

Optimizéry jsou speciální zařízení, která slouží pro maximalizaci výkonu fotovoltaického systému. Optimalizátory pracují tak, že sledují výkon jednotlivých solárních článků ve fv panelech a na základě toho optimalizují napětí a proud na každém z nich tak, aby celkový výkon byl co největší. Tím se minimalizuje ztráta energie, která by jinak vznikla kvůli těmto faktorům.

Monitorovací zařízení

V sekci monitorování najdete monitorovací zařízení, která poskytují informace o výkonu solárního systému. Konkrétně mohou monitorovací zařízení udávat informace o:

  • celkové produkci energie a výrobě elektřiny v reálném čase,
  • spotřebě energie v domácnosti a množství energie, která byla vrácena do sítě,
  • fungování jednotlivých fotovoltaických panelů, včetně odchylek výkonu mezi nimi,
  • stavu baterií a množství energie, které z nich zbylo,
  • teplotě solárních panelů a dalších faktorech, které mohou ovlivňovat výkon systému.

Nabíjení

V sekci nabíjení nabízíme nabíjecí stanice Green Wallbox, které jsou určeny pro nabíjení různých elektrických vozidel jako jsou elektroauta, elektroskútry či plug-in hybridy. Stanice se obvykle připojují k elektrické síti a nabízejí vyšší nabíjecí výkon než běžné zásuvky, což umožňuje rychlejší dobíjení baterií elektrických vozidel. 

Na našem e-shopu si můžete objednat všechny důležité součásti solární elektrárny jako jsou fotovoltaické panely, baterie, měniče, elektroinstalační materiál či konstrukční prvky.